About admin

Posts by admin:

12h Dotke 2020 – rezultati

Start 21. 2. 2020. u 20:00h

 Ime i prezimebr. krugovakmvrijeme
1Saša Jungić874,411:36:15
2Ante Vuković437,24:11:59
3Marko Buljan437,25:30:15
4Aleksandar Kosanović437,211:36:15
5Marin Košutić327,93:18:00
6Jadranko Pavlinić327,93:55:00
7Nikola Šoić327,93:57:00
8Matija Culjak327,94:01:00
9Ivana Jonke327,94:40:35
10Bojan Trkulja218,62:29:28
11Robert Bernat19,33:57:00

12h Dotke 2020.


3. izdanje najopskurnije zagrebačke ultre je pred našim vratima i prozorima.

Start: 21. 2. 2020. (petak) u 20:00h.

Dođi i postani dio budućnosti.

Trči se 12h ili do iznemoglosti. Ulazak u zadnji krug je 22. 2. 2020 u 7:00h.
Prijave na: info@ligadotka.com ili usmenom predajom.
Startnine nema, okrepa po dogovoru, a vremenski uvjeti nisu okolnost za otkazivanje. Staza je označena reflektirajućim oznakama.

Vidimo se na Dotki!

Rezultati 7. kola

27. 12. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:45:4683,03
2Mario Pavlaković0:47:2280,23
3Jadranko Pavlinić0:51:2373,95
4Saša Jungić0:51:4873,36
5Eugen Orešković0:51:5573,19
6Lobel Horvat0:52:0173,05
7Ante Vuković0:53:2371,18
8Hertz0:54:1670,02
9Maja Marukić0:54:4269,47
10Amir Kulenović0:55:4368,20
11Lana Ostojić0:56:3567,16
12Davor Tkalčić0:57:4465,82
13Marko Rajković0:59:0964,24
14Igor Vranković0:59:2064,04
15Japa1:00:2562,90
16Tomislav Salester1:04:0059,38
17T.J.1:04:4958,63
18Debeli1:04:5958,48
19Krešo Turkalj1:05:3158,00
20Ivana Jonke1:05:4857,75
21Goran Poljak1:05:5657,63
22Andrijan Matotek1:06:1457,37
23Emil Pospihalj1:09:0455,02
24Zdravko Draženović1:09:4454,49
25Danijela Horvat1:09:4554,48
26Gabi Gabelica1:10:1854,05
27Veljko Magdalenić1:15:4850,13
28Marko Novak1:18:0048,72
29Mirna Grubišić1:29:1442,58
30Nataša Bahat1:29:1542,58

Rezultati 6. kola

12. 12. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:46:3381,63
2Mario Pavlaković0:47:1280,51
3Saša Jungić0:48:0179,14
4Jadranko Pavlinić0:48:0878,95
5Eugen Orešković0:48:1778,70
6Marin Košutić0:49:2376,95
7Irena Smojver0:52:0073,08
8Hrvoje Vlašić0:52:2772,45
9Maja Marukić0:54:1170,13
10Hertz0:55:1268,84
11Amir Kulenović0:55:3468,39
12Tomislav Vuk0:56:4466,98
13Japa0:58:3064,96
14Ivana Jonke0:59:0064,41
15Tomislav Salester0:59:0564,32
16Goran Poljak0:59:1064,23
17Tanja Mihinjač0:59:2663,94
18Lana Ostojić0:59:2963,88
19Vedran Primorac1:00:1063,16
20Ivan Rutnik1:01:4261,59
21Heinrich Gottwein1:01:4861,49
22Jurica Sugnetić1:02:5560,40
23Gerrit Van de Riet1:03:4059,69
24Tadeja Krušec1:05:1158,30
25Ante Ivančić1:06:4856,89
26Krešo Turkalj1:07:0356,67
27Mirna Grubišić1:09:1154,93
28Emil Pospihalj1:10:3653,82
29Jelka Škoton1:12:2152,52
30Veljko Magdalenić1:12:5252,15
31Željko Jurčić1:13:1451,89
32Nataša Bahat1:16:3749,60
33Tereza Vuković1:20:1147,39
34Chura1:20:1147,39
35Dunja Van de Riet + Tommy1:20:2347,27
36Zdravko Draženović1:21:4646,47
37Danijela Horvat1:21:4746,46
38Tanja Šarić1:22:0546,29
39Marko Buljan1:22:0546,29

Rezultati 5. kola

5. 12. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:45:5282,85
2Mario Pavlaković0:47:3279,94
3Jadranko Pavlinić0:47:3879,78
4Saša Jungić0:47:5079,44
5Marko Curi0:48:1278,84
6Eugen Orešković0:48:1678,73
7Marin Košutić0:48:1878,67
8Toni Matić0:50:4174,98
9Sablja0:50:4974,78
10Nikša Divić0:53:0171,68
11Maja Marukić0:53:0971,50
12Goran Poljak0:54:3069,72
13Hertz0:55:1668,76
14Amir Kulenović0:55:5667,94
15Živko Grčić0:58:1065,33
16Zvonko Vida0:58:4064,77
17Japa0:58:5464,52
18T.J.1:00:2862,84
19Tanja Mihinjač1:00:4062,64
20Ivana Jonke1:01:3661,69
21Domagoj Horvat1:04:0459,31
22Ozren Đurašina1:05:1058,31
23Matija Kušić1:05:1258,28
24Krešo Turkalj1:05:2858,04
25Lana Ostojić1:09:0255,05
26Zdravko Draženović1:12:2852,44
27Danijela Horvat1:12:2952,43
28Tereza Vuković1:12:3952,31
29Tomislav Salester1:12:4352,26
30Veljko Magdalenić1:19:3947,71
31Dario Z1:19:4047,70
32Vedran Primorac1:19:4147,69

Obavijest

Zadnje 7. kolo lige i proglašenje održat će se u petak 27. 12. u 18:30h umjesto, kako je planirano, 19. 12.

O promjeni termina održan je demokratski referendum te je s 61% glasova dotkera i dotkerica usvojena promjena termina.

Rezultati 4. kola

28. 11. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Saša Jungić0:49:2976,79
2Eugen Orešković0:49:3376,69
3Marin Košutić0:50:1775,57
4Jadranko Pavlinić0:50:4474,90
5Sablja0:50:4974,78
6Dario Z0:51:1274,22
7Marko Buljan0:53:4870,63
8Nikša Divić0:54:3269,68
9Stjepan Radić0:54:4269,47
10Hertz0:56:3267,22
11Amir Kulenović0:58:1765,20
12Japa0:59:3263,83
13Tomislav Salester0:59:3663,76
14Zvonko Vida1:00:2062,98
15Ivana Jonke1:00:3262,78
16Tanja Mihinjač1:00:5862,33
17Goran Poljak1:01:2461,89
18Vilim Ivančan1:02:4760,53
19Davor Steinbauer1:02:5860,35
20Gabi Gabelica1:09:4354,51
21Mateja Tuščić + Alba + Didi1:13:1451,89
22Danijela Horvat1:19:2447,86
23Zdravko Draženović1:19:2547,85
24Chura1:19:2647,84
25Veljko Magdalenić1:26:5543,72
26Dunja Van De Riet + Tommy1:35:0839,94
27Milana Crevar1:35:0939,94
28Srđan Obradović1:35:1039,93
29Milivoj Uroić1:35:1139,92
30Mario PavlakovićDNFDNF

Rezultati 3. kola

21. 11. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:49:0877,34
2Josip Stipčević0:49:0877,34
3Mario Pavlaković0:49:1877,08
4Jadranko Pavlinić0:49:2976,79
5Saša Jungić0:49:5176,23
6Eugen Orešković0:50:5374,68
7Ante Vuković0:50:5974,53
8Marin Košutić0:51:1174,24
9Sablja0:51:1974,05
10Marko Buljan0:53:0271,65
11Maja Marukić0:54:2369,87
12Vladimir Glumac0:54:3469,64
13Debeli0:55:4368,20
14Tomislav Vuk0:57:1166,45
15Hertz0:57:1666,36
16Goran Poljak0:57:3366,03
17Amir Kulenović0:58:5964,42
18Igor Vranković1:00:0663,23
19Japa1:00:2162,97
20Danijel Kranjčić1:00:3962,65
21T.J.1:01:0862,16
22Ivana Jonke1:01:1362,07
23Matija Culjak1:01:2061,96
24Jurica Sugnetić1:01:2461,89
25Tomislav Salester1:01:3161,77
26Heinrich Gottwein1:04:0359,33
27Davor Steinbauer1:04:3058,91
28Jelena Slijepčević1:04:4058,76
29Srđan Obradović1:06:1957,30
30Gabi Gabelica1:09:4654,47
31Milana Crevar1:11:2753,18
32Mateja Tuščić + Alba + Didi1:14:4450,85
33Marijana Bello1:15:0050,67
34Veljko Magdalenić1:17:1349,21
35Dr. Dasović1:17:5448,78
36Chura1:25:2144,52
37Danijela Horvat1:26:2343,99
38Zdravko Draženović1:26:2443,98
39Dunja Van De Riet + Tommy1:36:2239,43

Rezultati 2. kola

14. 11. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:40:5692,83
2Marko Rajković0:47:0380,77
3Jadranko Pavlinić0:47:5279,39
4Nikola Jurić0:49:1477,18
5Saša Jungić0:49:2177,00
6Eugen Orešković0:49:3476,66
7Sablja0:51:5073,31
8Maja Marukić0:52:4472,06
9Mario Pavlaković0:53:3370,96
10Tomislav Prajninger0:53:3670,90
11Marko Buljan0:53:3970,83
12Stjepan Radić0:54:2869,77
13Goran Poljak0:54:3969,53
14Vladimir Glumac0:56:2667,34
15Igor Vranković0:57:0366,61
16Tomislav Vuk0:57:1466,39
17Hertz0:58:4564,68
18Amir Kulenović0:59:1164,21
19Marko Junaković0:59:1564,14
20Japa0:59:5463,44
21Heinrich Gottwein1:00:2262,95
22Lana Ostojić1:01:2261,92
23Srđan Obradović1:01:3061,79
24T.J.1:02:0661,19
25Ivana Jonke1:02:0761,18
26Tanja Mihinjač1:05:1058,31
27Tomislav Salester1:05:1458,25
28Marin Košutić1:05:1758,21
29Branimir Šloser1:13:0552,00
30Mateja Tuščić + Alba + Didi1:14:0751,27
31Petra Županić1:14:3850,92
32Milana Crevar1:14:4050,89
33Ana Kriste1:14:5650,71
34Chura1:18:5748,13
35Veljko Magdalenić1:19:4647,64

Rezultati 1. kola

7. 11. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:44:1285,97
2Jadranko Pavlinić0:48:4278,03
3Mario Pračić0:48:5877,60
4Saša Jungić0:49:4976,28
5Eugen Orešković0:50:1675,60
6Nenad Ostojić0:50:3075,25
7Nikša Divić0:50:5974,53
8Maja Marukić0:51:0874,32
9Sablja0:52:1172,82
10Zvonko Vida0:54:0070,37
11Igor Vranković0:55:5368,00
12Tomislav Vuk0:57:2466,20
13Herz0:58:3564,86
14Amir Kulenović0:59:5963,35
15Japa1:00:0063,33
16Heinrich Gottwein1:00:5762,35
17Goran Poljak1:01:0862,16
18Ivana Jonke1:02:0061,29
19Dalibor Troha1:02:2260,93
20Nikola Jug1:02:4260,61
21Danijel Kranjčić1:02:4360,59
22Krešo Turkalj1:07:5056,02
23Marko Pleše1:10:3953,79
24Tena Škvorc1:10:4053,77
25Ana Kriste1:13:0651,98
26Marijana Bello1:14:2651,05
27Srđan Obradović1:20:1847,32
28Petra Županić1:20:3047,20
29Milana Crevar1:20:3847,13
30Lana Ostojić1:21:3846,55
31Jelena Slijepčević1:21:3946,54