About admin

Posts by admin:

Dotka Backyard Ultra 2022.

3. izdanje Dotka Backyard Ultre

Više informacija o formatu utrke: Ovdje

Start: 28. 5. 2022. (subota) u 8:00h. Podjela startnih brojeva od 7:15h.

Lokacija: Ovdje

Dođi i prošeći kvadre na Dotki.
Rekord Backyard Ultre je 85 krugova, odnosno 85 sati. Mi ćemo vjerojatno šetati nešto kraće zbog ugrađenog uspona od cca 170m po krugu.

Rekord Dotka Backyard Ultre je 16 krugova.

Prijave: putem obrasca niže. Limit: 50 natjecateljica / natjecatelja.
Startnina: 50 kn, a uključuje medalju za pobjednicu / pobjednika, označavanje staze i organizaciju utrke.
Staza je označena crveno-bijelim trakama.

Vidimo se na Dotki!

12h Dotke 2022. – rezultati

 Ime i prezimebr. krugovakmVrijeme
1Mario Čeliković 🏆874.411:22
2Irena Smojver 🏆765.109:16
3Zoran Kurdija765.109:16
4Stjepan Radić655.808:04
5Tomislav Đurenec546.507:37
6Matija Culjak437.206:06
7Dario Dizdar437.206:06
8Japa437.206:35
9Harley 🐶437.209:16
10Lovro Šišeta327.903:24
11Željko Brkić327.903:27
12Jadranko Pavlinić327.904:04
13Nino Kovačić327.904:40
14Robert Bernat218.604:06
15Vladimir Dražen Dobrić19.301:14
16Jurica Sugnetić19.306:06

12h Dotke 2022.

Netreniranjem do pobjede.

To je moto 5. izdanja 12h Dotke. Ništa zimska baza, ništa Hoke, samo lampa i Kalenji na noge.

Start: 25. 2. 2022. (petak) u 19:00h.

Dođi i dočekaj jutro na Dotki!

Trči se 12h ili do iznemoglosti. Ulazak u zadnji krug je 26. 2. 2022. u 6:00h.
Prijave na: info@ligadotka.com ili usmenom predajom.
Startnine nema, okrepa po dogovoru, a vremenski uvjeti nisu okolnost za otkazivanje. Staza je označena reflektirajućim oznakama.

Vidimo se na Dotki!

Edit: 25. 2. 2022. u 11:43 – Prijave su zatvorene.

Rezultati 7. kola

16. 12. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:46:2881,78
2Marin Košutić0:47:3080,00
3Hrvoje Bartol0:49:2576,90
4Josip Štanfel0:50:2675,35
5Jan Marić0:50:5474,66
6Zdravko Draženović0:50:5874,56
7Ante Bodić0:51:5773,15
8Matej Pavlić0:53:3770,87
9Maja Krčelić0:54:5069,30
10Matija Kušić0:55:2468,59
11Željko Brkić0:55:5467,98
12Mladen Tomljanović0:56:2767,32
13Luka Cipek0:59:2763,92
14Vesela Brajković1:00:0863,19
15Nino Kovačić1:03:2459,94
16Ivana Jonke  + Minčika1:03:4059,69
17Goran Poljak1:03:4259,65
18Branimir Šloser1:04:0259,34
19Marija Jazvić Mioković1:04:5158,60
20Željko Glogoški1:05:5657,63
21Tajana Špoljarec1:06:3957,01
22Tereza Vuković1:10:4753,68
23Tomislav Salajster1:10:5053,65
24Dr. Dasović1:12:1152,64
25Mihovil Pupovac1:12:2352,50
26Chura1:20:2147,29
27Veljko Magdalenić1:23:5545,28
28Saša Jungić1:23:5645,27

Rezultati 6. kola

9. 12. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Marin Košutić0:47:1680,39
2Josip Stipčević0:49:0277,50
3Hrvoje Bartol0:49:1777,11
4Zdravko Draženović0:51:5673,17
5Ante Bodić0:52:3172,36
6Matej Pavlić0:54:5369,24
7Matija Culjak0:55:1968,70
8Zoran Kurdija0:55:2268,63
9Maja Krčelić0:55:5567,96
10Hertz0:56:4966,88
11Nikola Sopčić0:58:1565,24
12Željko Brkić1:00:2062,98
13T.J.1:02:3160,78
14Dubravka Orešković1:02:3760,69
15Jurica Sugnetić1:03:1360,11
16Dario Dizdar1:03:5459,47
17Željko Glogoški1:05:1658,22
18Ivana Došen + Shila1:06:3757,04
19Ivana Jonke  + Minčika1:08:1755,65
20Goran Poljak1:08:2655,53
21Nino Kovačić1:10:2154,02
22Tajana Špoljarec1:11:4153,01
23Branimir Šloser1:13:2951,71
24Dr. Dasović1:16:4549,51
25Veljko Magdalenić1:19:0948,01
26Ivana Banović1:20:0247,48

Rezultati 5. kola

2. 12. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:48:0878,95
2Marin Košutić0:50:0375,92
3Hrvoje Bartol0:50:4874,80
4Saša Jungić0:54:5669,17
5Matej Pavlić0:55:0568,99
6Zdravko Draženović0:55:3268,43
7Maja Krčelić0:57:0066,67
8Matija Culjak0:57:1566,38
9Hertz0:57:3765,95
10Željko Brkić1:00:1563,07
11Nino Kovačić1:03:5059,53
12Marcela Cerovac1:04:4058,76
13Ivana Jonke1:05:1158,30
14Zvonko Vida1:05:1358,27
15Tajana Špoljarec1:08:1655,66
16Željko Glogoški1:08:1755,65
17Branimir Šloser1:14:2551,06
18Zdravko Cerovac1:14:2651,05

Rezultati 4. kola

25. 11. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Marin Košutić0:46:4081,43
2Ante Bodić0:50:4075,00
3Hrvoje Bartol0:50:4874,80
4Zoran Kurdija0:50:5574,63
5Zdravko Draženović0:51:0574,39
6Jadranko Pavlinić0:51:5073,31
7Matija Culjak0:52:3372,31
8Irena Smojver + Harley0:53:0271,65
9Maja Krčelić0:53:1671,34
10Živko Grčić0:53:3470,94
11Matej Pavlić0:53:5270,54
12Saša Jungić0:54:0070,37
13Željko Brkić0:55:2268,63
14Hertz0:56:2167,44
15Jurica Sugnetić0:57:3266,05
16Vesela Brajković0:58:4264,74
17Dario Dizdar0:59:2164,03
18Željko Glogoški1:02:0261,26
19Ivana Budimir1:02:2860,83
20Branimir Šloser1:03:0860,19
21Marija Jazvić Mioković1:03:1160,14
22Goran Poljak1:03:2060,00
23T.J.1:03:2459,94
24Ivana Jonke  + Minčika1:03:2759,89
25Nino Kovačić1:04:1559,14
26Tereza Vuković1:04:4158,75
27Tomislav Salajster1:04:4258,73
28Zvonko Vida1:04:4658,67
29Tajana Špoljarec1:06:4256,97
30Ivana Došen + Šila1:07:5755,92
31Ante Ivančić1:09:3154,66
32Mihovil Pupovac1:10:4553,71
33Kristian Došen1:10:5553,58
34Aleksandar Kosanović1:11:1153,38
35Zoran Košćak1:12:2652,46
36Tea Kalinski1:13:0152,04
37Snježana Kurdija1:13:2551,76
38Dr. Dasović1:15:5050,11
39Veljko Magdalenić1:22:2246,14

Rezultati 3. kola

18. 11. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:45:1284,07
2Marin Košutić0:47:5779,25
3Jadranko Pavlinić0:51:0074,51
4Zdravko Draženović0:51:4473,45
5Jurica Sugnetić0:53:3370,96
6Matej Pavlić0:54:0170,35
7Mladen Tomljanović0:55:0169,07
8Marcela Cerovac0:56:2867,30
9Hertz0:56:4267,02
10Vesela Brajković0:57:4765,76
11Dubravka Orešković0:57:5565,61
12Matija Culjak0:58:5664,48
13Hrvoje Bartol1:00:0163,32
14Zdravko Cerovac1:01:5961,31
15Petra Kulić1:02:2860,83
16Branimir Šloser1:04:0059,38
17Željko Glogoški1:04:2059,07
18Željko Brkić1:06:3057,14
19Ivana Jonke1:06:5056,86
20Tereza Vuković1:07:4056,16
21Mile Mioković1:07:4256,13
22T.J.1:09:5454,36
23Luka Bakrač1:10:2453,98
24Gabrijela Divković1:17:5148,81
25Tomislav Salajster1:17:5248,80
26Chura1:19:2547,85
27Snježana Kurdija1:20:0747,43
28Zoran Kurdija1:20:0847,42
29Živko Grčić1:20:0947,41
30Martina Pašalić1:20:1047,40
31Vlatka Marić1:20:1147,39

Rezultati 2. kola

11. 11. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:42:5988,41
2Nikola Jurić0:43:4586,86
3Josip Stipčević0:44:4484,95
4Irena Smojver + Harley0:47:0180,82
5Marko Curi0:48:0878,95
6Marin Košutić0:48:2278,57
7Zoran Kurdija0:49:2376,95
8Živko Grčić0:49:2976,79
9Ante Bodić0:49:5176,23
10Hrvoje Bartol0:51:0374,44
11Sablja0:51:5273,26
12Matija Culjak0:52:3872,20
13Filip Boltužić0:52:5671,79
14Zdravko Draženović0:53:0471,61
15Matej Pavlić0:53:1971,27
16Saša Jungić0:54:1570,05
17Zvonko Vida0:54:1969,96
18Domagoj Delimar0:54:4769,36
19Maja Krčelić0:54:5069,30
20Željko Brkić0:55:4068,26
21Nikola Jug0:56:4167,04
22Hertz0:57:0966,49
23Vesela Brajković0:58:4464,70
24Mladen Tomljanović0:59:0664,30
25Dario Dizdar0:59:0864,26
26Danijel Kranjčić1:00:0763,21
27Branimir Šloser1:00:5562,38
28Ivana Jonke + Minčika1:01:0462,23
29Dubravka Orešković1:01:5061,46
30Ozren Đurašina1:01:5961,31
31Nino Kovačić1:02:4860,51
32Danijela Horvat1:02:5060,48
33Tajana Špoljarec1:03:0160,30
34Nika Smojver + Lizzy1:03:2559,92
35Željko Glogoški1:03:4659,59
36Tereza Vuković1:03:5859,41
37Tomislav Salajster1:04:0559,30
38Mihovil Pupovac1:08:3755,38
39Hrvoje Malić1:08:3955,35
40Lovro Šišeta1:09:1054,94
41Andrija Štajduhar1:09:1154,93
42Aleksandar Kosanović1:09:1354,90
43T.J.1:11:2653,20
44Krešo Turkalj1:12:1552,60
45Dr. Dasović1:12:3152,40
46Tea Kalinski1:12:4352,26
47Veljko Magdalenić1:15:1550,50
48Chura1:18:5448,16
49Luka Šantek1:18:5648,14
50Snježana Kurdija1:20:1647,34
51Sandra Juhaz1:20:1747,33
52Zoran Košćak1:20:1847,32
53Krešo Špoljar1:21:3246,61

Rezultati 1. kola

4. 11. 2021.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:46:1082,31
2Irena Smojver + Harley0:47:4379,64
3Tomislav Vuk0:48:5677,66
4Saša Jungić0:49:1577,16
5Marin Košutić0:49:1777,11
6Živko Grčić0:49:3276,72
7Matija Culjak0:52:5471,83
8Zoran Kurdija0:53:0871,52
9Zvonko Vida0:54:1969,96
10Jurica Sugnetić0:54:3069,72
11Matej Pavlić0:54:3869,55
12Maja Krčelić0:55:4868,10
13Hrvoje Bartol0:55:5667,94
14Filip Boltužić0:56:2867,30
15Zdravko Draženović0:57:4365,84
16Hertz0:58:4764,64
17Vesela Brajković1:00:1163,14
18Ivana Jonke + Minčika1:00:1663,05
19Goran Poljak1:00:4162,62
20Branimir Šloser1:01:3861,65
21Danijel Kranjčić1:01:5761,34
22Ivana Budimir1:03:1960,02
23Nino Kovačić1:03:2859,87
24Marcela Cerovac1:04:1659,13
25Tajana Špoljarec1:04:3158,90
26Zdravko Cerovac1:04:4458,70
27Željko Glogoški1:07:2856,32
28Tereza Vuković1:08:1055,75
29Tomislav Salajster1:08:1255,72
30Dr. Dasović1:17:3149,02
31Chura1:17:3149,02
32Martina Pašalić1:20:5546,96
33Tea Kalinski1:20:5646,95
34Krešo Turkalj1:21:1146,81
35Veljko Magdalenić1:21:3146,62
36Snježana Kurdija1:24:4944,80
37Zoran Košćak1:24:4944,80