Uncategorized

Rezultati 4. kola

26. 11. 2020.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Josip Stipčević0:46:2082,01
2Filip Sliško0:46:5281,08
3Matija Kušić0:47:4879,50
4Maja Bonačić0:47:5379,36
5Mario Krešević0:48:0978,92
6Nenad Ostojić0:49:0977,31
7Sablja0:50:1675,60
8Hrvoje Barić0:50:4374,93
9Šime Krajnović0:51:2373,95
10Živko Grčić0:51:2473,93
11Tomislav Vuk0:51:2673,88
12Marijo Vranaričić0:51:3373,71
13Josip Štanfel0:51:3873,60
14Kristian Pintar0:51:5473,22
15Amir Kulenović0:53:0571,59
16Goran Poljak0:53:4970,61
17Paula Vrdoljak0:53:5970,39
18Hertz0:54:0070,37
19Zdravko Draženović0:54:5469,22
20Marko Buljan0:51:1174,24
21Teodora Savić Popović0:58:2065,14
22Danijela Horvat0:58:2765,01
23Dubravka Orešković0:59:0464,33
24Petra Kontić1:00:3862,67
25Branimir Šloser1:04:0059,38
26Ivana Jonke1:04:2758,96
27Tajana Špoljarec1:07:1056,58
28Ante Ivančić1:07:1256,55
29Krešo Turkalj1:07:2156,42
30Tomislav Salajster1:09:3554,61
31Tereza Vuković1:09:3654,60
32Zoran Košćak1:09:3854,57
33Jelka Škoton1:09:4054,55
34Dr. Dasović1:09:5354,38
35Nino Kovačić1:11:2353,23
36Mihovil Pupovac1:12:5652,10
37Veljko Magdalenić1:21:0046,91
38Marija Gradečak-Galović1:29:0042,70

Rezultati 3. kola

19. 11. 2020.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Matija Kušić0:46:2281,96
2Kristijan Pintar0:48:0179,14
3Filip Sliško0:48:2578,49
4Mario Krešević0:48:4777,90
5Stjepan Radić0:48:5077,82
6Nenad Ostojić0:49:3076,77
7Maja Bonačić0:49:3576,64
8Tomislav Poljak0:49:4076,51
9Jadranko Pavlinić0:50:0575,87
10Tomislav Vuk0:50:4274,95
11Sablja0:50:5274,71
12Matija Culjak0:51:0974,29
13Filip Boltužić0:51:1474,17
14Nikola Sopčić0:53:2871,07
15Amir Kulenović0:54:2069,94
16Jurica Sugnetić0:54:3969,53
17Živko Grčić0:54:5269,26
18Hrvoje Vlašić0:55:3668,35
19Irena Smojver + Harley0:55:4368,20
20Marko Buljan0:55:4468,18
21Hertz0:56:1967,48
22Vedran Mušura0:56:5066,86
23Ozren Đurašina0:58:5864,44
24Nikola Šoić1:00:4162,62
25Goran Poljak1:02:2060,96
26Luka Cvitanović1:02:5260,45
27Mario Jelić1:03:4859,56
28Branimir Šloser1:05:2858,04
29Marijana Bello1:06:0257,55
30Jelka Škoton1:08:3655,39
31Mihovil Pupovac1:08:4955,22
32Danijela Horvat1:09:3254,65
33Zdravko Draženović1:09:3354,64
34Dr. Dasović1:11:4253,00
35Tereza Vuković1:11:4352,99
36Veljko Magdalenić1:13:3151,69
37Chura1:15:3350,30
38Manda1:24:0045,24

Rezultati 2. kola

12. 11. 2020.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:42:5788,47
2Josip Stipčević0:43:3287,29
3Ivan Milinković0:44:4684,88
4Filip Sliško0:46:0582,46
5Matija Kušić0:47:1680,39
6Marko Curi0:47:3179,97
7Kristian Pintar0:47:3579,86
8Nenad Ostojić0:47:4179,69
9Marin Košutić0:47:5179,41
10Maja Bonačić0:47:5679,28
11Šime Krajnović0:48:3578,22
12Mario Krešević0:49:2276,98
13Jadranko Pavlinić0:49:4376,43
14Filip Boltružić0:50:2975,27
15Tomislav Poljak0:51:0074,51
16Paula Vrdoljak0:51:0574,39
17Živko Grčić0:51:1574,15
18Marijo Vranaričić0:51:3573,67
19Tihomir Kovač0:52:2072,61
20Marko Buljan0:52:2672,47
21Irena Smojver + Harley0:52:3372,31
22Hrvoje Vlašić0:52:3572,27
23Amir Kulenović0:52:4871,97
24Goran Poljak0:52:5371,86
25Matija Culjak0:53:3370,96
26Daniel Roščić0:53:4670,68
27Vedran Mušura0:56:1367,60
28Hertz0:56:4067,06
29Zdravko Draženović0:57:4465,82
30Danijela Horvat0:57:4765,76
31Danijel Kranjčić0:57:5765,57
32Igor Vranković1:01:1362,07
33Branimir Šloser1:01:1961,97
34Ivana Jonke1:01:3361,74
35Aleksandar Kosanović1:01:3761,67
36Tanja Mihinjač1:01:4561,54
37Tajana Špoljarec1:03:0860,19
38Marijana Bello1:03:5959,39
39Milena Crevar + Charlie + Ness1:06:5656,77
40Dr. Dasović1:07:3956,17
41Ivana Banović1:08:0855,77
42Jelka Škoton1:08:2055,61
43Mihovil Pupovac1:09:1054,94
44Krešo Turkalj1:09:5054,42
45Nika Smojver + Lizzy1:11:5552,84
46Tereza Vuković1:13:0052,05
47Zoran Košćak1:13:0751,97
48Veljko Magdalenić1:14:4050,89
49Chura1:17:4148,92
50Milivoj Uroić1:32:4840,95

Rezultati 1. kola

5. 11. 2020.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Nikola Jurić0:44:2085,71
2Josip Stipčević0:46:0682,43
3Hrvoje Vlašić0:47:1580,42
4Marin Košutić0:47:4679,55
5Filip Sliško0:47:5079,44
6Mario Pavlaković0:48:3678,19
7Maja Bonačić0:48:4477,98
8Kristian Pintar0:50:5974,53
9Jadranko Pavlinić0:51:1974,05
10Paula Vrdoljak0:51:5673,17
11Marko Buljan0:52:2772,45
12Amir Kulenović0:52:3872,20
13Mario Krešević0:52:3972,17
14Filip Boltružić0:53:5670,46
15Ante Vuković0:54:0570,26
16Josip Štanfel0:54:0870,20
17Irena Smojver0:54:1270,11
18Jurica Sugnetić0:54:3269,68
19Lana Ostojić0:54:5369,24
20Goran Poljak0:55:0069,09
21Karmen Kostanić Jurić0:55:5368,00
22Matija Kušić0:56:0667,74
23Ante Lakoš0:56:2667,34
24Vilim Ivančan0:56:5966,69
25Hertz0:57:1066,47
26Vedran Mušura0:57:5765,57
27Heinrich Gottwein0:57:5865,55
28Matija Culjak0:58:1665,22
29Japa0:59:2963,88
30Petra Kontić0:59:5063,51
31Nikola Šoić0:59:5263,47
32Vedran Berković1:01:5561,37
33Zdravko Draženović1:02:2560,88
34Danijela Horvat1:02:2660,86
35Branimir Šloser1:03:0160,30
36Ivana Jonke1:03:0660,22
37Mario Jelić1:03:1260,13
38Aleksandar Kosanović1:04:4158,75
39Marijana Bello1:05:2258,13
40Tanja Mihinjač1:07:2656,35
41Tereza Vuković1:07:5955,90
42Dr. Dasović1:08:0855,77
43Jelka Škoton1:11:3053,15
44Mihovil Pupovac1:11:4153,01
45Chura1:14:5650,71
46Krešo Turkalj1:15:3050,33
47T.J.1:23:5945,25
48Veljko Magdalenić1:35:5239,64

Noćna liga Dotka – najava 2020

Edit 1. 11. 2020.: Za sada krećemo po planu. Start je od 18.30h, a prijave od 18h pod maskama.

Za par tjedana evo nas u novoj sezoni Noćne lige Dotka. Pravila su ista, vrijeme je isto, startnina je ista, lampa je nekima ista, a neki imaju novu.

Medalje su i dalje na raspolaganju pobjednicama i pobjednicima.

Startamo u četvrtak 5. 11. 2020. u 18:30h.

Sedam ovogodišnjih kola su: 5. 11., 12. 11., 19. 11., 26. 11., 3. 12., 10. 12. i 17. 12.

Za one koji će ove godine s nama biti prvi put, informacije su ovdje, a startnina je 10 kn.

Vidimo se na Dotki!

p.s. Dotka snježno izdanje je i dalje u igri. Dakle ako u Maksimiru padne više od 20 cm snijega, idući dan se nalazimo u 18:30 h na Dotki. Snježno izdanje se ne boduje za ligu.

Dotka Backyard Ultra 2020. – rezultati

Start 11. 7. 2020. u 8:00h

PoredakIme i prezimezavršenih krugova
1Marko Buljan14
DNFJurica Sugnetić13
DNFIvan Družinec10
DNFSaša Jungić9
DNFDanijela Horvat8
DNFDarijan Karoli8
DNFMatija Culjak8
DNFZoran Jelaković7
DNFGoran Marinov7
DNFNedeljko Vareškić6
DNFBruno Pećnik5
DNFIvana Gašparec5
DNFDanijel Kranjčić5
DNFDubravko Paver4
DNFDanijel Jakušić4
DNFAleksandar Kosanović3
DNFDamir Kamenjicki0

Vremena po krugovima: Ovdje.

Dotka Backyard Ultra 2020.

1. pilot izdanje Backyard ultre u Hr održat će se na Dotki.

Više informacija o formatu utrke: Ovdje

Start: 11. 7. 2020. (subota) u 8:00h.

Dođi i prošeći kvadre na Dotki.
Rekord Backyard Ultre je 68 krugova, odnosno 68 sati. Mi ćemo vjerojatno šetati nešto kraće zbog ugrađenog uspona od cca 150m po krugu.

Prijave na: info@ligadotka.com ili usmenom predajom.
Startnina: 30 kn, a uključuje medalje za pobjednice/pobjednike, označavanje staze i organizaciju utrke.
Staza je označena crveno-bijelim trakama.

Vidimo se na Dotki!

12h Dotke 2020 – rezultati

Start 21. 2. 2020. u 20:00h

 Ime i prezimebr. krugovakmvrijeme
1Saša Jungić874,411:36:15
2Ante Vuković437,24:11:59
3Marko Buljan437,25:30:15
4Aleksandar Kosanović437,211:36:15
5Marin Košutić327,93:18:00
6Jadranko Pavlinić327,93:55:00
7Nikola Šoić327,93:57:00
8Matija Culjak327,94:01:00
9Ivana Jonke327,94:40:35
10Bojan Trkulja218,62:29:28
11Robert Bernat19,33:57:00

12h Dotke 2020.


3. izdanje najopskurnije zagrebačke ultre je pred našim vratima i prozorima.

Start: 21. 2. 2020. (petak) u 20:00h.

Dođi i postani dio budućnosti.

Trči se 12h ili do iznemoglosti. Ulazak u zadnji krug je 22. 2. 2020 u 7:00h.
Prijave na: info@ligadotka.com ili usmenom predajom.
Startnine nema, okrepa po dogovoru, a vremenski uvjeti nisu okolnost za otkazivanje. Staza je označena reflektirajućim oznakama.

Vidimo se na Dotki!

Rezultati 7. kola

27. 12. 2019.

Ime i prezimeVrijemeBodovi
1Vedran Gračan0:45:4683,03
2Mario Pavlaković0:47:2280,23
3Jadranko Pavlinić0:51:2373,95
4Saša Jungić0:51:4873,36
5Eugen Orešković0:51:5573,19
6Lobel Horvat0:52:0173,05
7Ante Vuković0:53:2371,18
8Hertz0:54:1670,02
9Maja Marukić0:54:4269,47
10Amir Kulenović0:55:4368,20
11Lana Ostojić0:56:3567,16
12Davor Tkalčić0:57:4465,82
13Marko Rajković0:59:0964,24
14Igor Vranković0:59:2064,04
15Japa1:00:2562,90
16Tomislav Salester1:04:0059,38
17T.J.1:04:4958,63
18Debeli1:04:5958,48
19Krešo Turkalj1:05:3158,00
20Ivana Jonke1:05:4857,75
21Goran Poljak1:05:5657,63
22Andrijan Matotek1:06:1457,37
23Emil Pospihalj1:09:0455,02
24Zdravko Draženović1:09:4454,49
25Danijela Horvat1:09:4554,48
26Gabi Gabelica1:10:1854,05
27Veljko Magdalenić1:15:4850,13
28Marko Novak1:18:0048,72
29Mirna Grubišić1:29:1442,58
30Nataša Bahat1:29:1542,58